Nagrody i wyróżnienia w konkursie ,, Orzeł Ortograficzny 2022 roku’’ rozdane

3 lutego rozdano nagrody w Ogólnopolskim Konkursie ,, Orzeł Ortograficzny 2022roku’’. Laureaci i wyróżnieni otrzymali dyplomy oraz książki ufundowane przez Stowarzyszenie Dziesiątka.

Najwyższe miejsce z pośród startujących zdobyła Nikola Gąsior z kl. 8c zdobywając tytuł laureata – 5. miejsce w kraju.

Kolejne miejsca w konkursie zajęli: Mateusz Kozik – kl.7,Zofia Pawlus – kl.4b,Jagoda Kusibab- kl.4b,

Michał Bysiewicz kl8c, Zofia Knot kl. 6b, Antek Pysz kl.4a, Natalia Skrodzka kl.4b, Maja Tekiela kl.4c

Marianna Wrzosek – Dadzik kl.6b, Maja Świstak kl.8c.

Kolejne miejsca – wyróżnienia w konkursie:

Zuzia Pędzik kl.6a,Maja Kamaj kl.4a,Wojtek Tumiński kl.4a,Aniela Walczuch kl.6aWojtek Skarbek kl.4a, Wiktoria Maziarka kl.4b.

Raz jeszcze gratuluję nagrodzonym uczniom i życzę dalszego zapału do zdobywania umiejętności

do świadomego posługiwania się językiem ojczystym.

Oprac. M.Jarosz