Projekt “Każdy z nas jest inny”

Projekt “Każdy z nas jest inny” realizowany był w szkole od marca 2011r. do czerwca 2012r., współfinansowany ze  środków Unii Europejskiej w ramach „Indywidualizacji procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III”.

Były to zajęcia w kilku grupach wiekowych dla uczniów o zróżnicowanym stopniu zdolności matematycznych. Dzieci mogły rozwijać swoje zainteresowania, wyobraźnię, logiczne i twórcze myślenie, poznawać nowe metody uczenia, poszukiwać własnych sposobów rozwiązywania problemów. W trakcie zajęć dzieci korzystały z nowych, ciekawych pomocy dydaktycznych przekazanych uczniom biorącym udział w projekcie. Otrzymane pomoce posłużą jeszcze długo nie tylko w nauczaniu zintegrowanym, ale także w klasie 4 na lekcjach matematyki.

oprac. R.Gakan, J. Wysokińska