PRACOWNICY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 10 W ROKU SZKOLNYM 2023/ 2024
mgr Magdalena Kusibab
dyrektor szkoły, nauczycielka j. polskiego
mgr Joanna Sosin
v-ce dyrektor szkoły, nauczycielka j. angielskiego
mgr Izabela Bonar
wychowawczyni oddziału przedszkolnego
mgr Małgorzata Krzyś
wychowawczyni kl. 1a, edukacja wczesnoszkolna
mgr Renata Gakan
wychowawczyni kl. 1b, edukacja wczesnoszkolna
mgr Monika Badowska
wychowawczyni kl. 2a, edukacja wczesnoszkolna
mgr Agata Bukała
wychowawczyni kl. 2b, 2c, edukacja wczesnoszkolna
mgr Małgorzata Węgrzyn
wychowawczyni kl. 3a, edukacja wczesnoszkolna
mgr Iwona Lawera-Bal
wychowawczyni kl. 3b, edukacja wczesnoszkolna
mgr Adam Kajzer
Wychowawca kl. 4a, nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Justyna Święch
wychowawczyni kl. 4b, nauczycielka j. angielskiego
mgr Łukasz Nowak
wychowawca kl. 5a, nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Iwona Pawełek
wychowawczyni kl. 5b, nauczycielka j.angielskiego
mgr Joanna Skopińska
wychowawczyni kl. 5c nauczycielka wychowania fizycznego
mgr Teresa Otulska
wychowawczyni kl. 6a, pedagog szkolny
mgr Maria Ochab
wychowawczyni kl. 6b, nauczycielka przyrody, biologii, techniki
mgr Barbara Krauze
wychowawczyni kl. 7a, nauczycielka historii, religii
mgr Agnieszka Skała
wychowawczyni kl. 7b, nauczycielka j. polskiego, wychowania dożycia w rodzinie
mgr inż. Monika Bury
wychowawczyni kl. 8a, nauczycielka współorganizująca kształcenie
mgr Rafał Kołtun
nauczyciel historii
mgr Bożena Czudecka
nauczycielka fizyki
mgr Dorota Cebula
nauczycielka matematyki, informatyki
mgr Bożena Skowron
nauczycielka geografii
mgr Małgorzata Kasowicz
nauczycielka chemii
mgr Anna Szybowska
nauczycielka geografii, wychowawczyni świetlicy, doradca zawodowy
mgr Renata Litwicka
nauczycielka plastyki, wychowawca świetlicy
mgr Aleksandra Gruszecka
Nauczycielka muzyki, logopeda
ks. mgr Marcin Radzik
nauczyciel religii (katecheta)
mgr Adrianna Surman
psycholog szkolny
mgr Anita Milas
nauczycielka współorganizująca kształcenie
mgr Katarzyna Krzemińska
nauczycielka współorganizująca kształcenie, pedagog specjalny
mgr Sylwia Piękoś
mgr Anna Giec
mgr Anna Skóra
bibliotekarka
mgr Piotr Mazur
nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Paweł Kantor
mgr Maciej Cabaj
mgr Grzegorz Papiernik
mgr Jan Włodarczyk
nauczycielka wychowania fizycznego
mgr Kinga Buczak
specjalista ds. administracyjnych
mgr Ewelina Para
intendentka
Katarzyna Mądro
kucharka
Dorota Kudroń
pracownik kuchni
Małgorzata Madejska
Beata Nowak
pracownik obsługi
Marta Ochał
Marta Szczepanik
Henryk Walczyk
konserwator
Antoni Dul