Święto Edukacji Narodowej

15 października tradycyjnie obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Na uroczystą akademię zaproszono emerytowanych nauczycieli. Pełną humoru część artystyczną przygotowali uczniowie klas V, VI, II a i 0 b pod kierunkiem pani Joanny Sosin. Podczas przedstawienia mogliśmy podziwiać talenty aktorskie, muzyczne, wokalne oraz  taneczne, zagrała nawet szkolna “orkiestra symfoniczna”. Jeden z uczniów wcielił się w swoją panią, jednak po kilku lekcjach w szkole pełen desperacji stwierdził: “Nie, nie! Ja chcę żyć! Nie chcę już nauczycielem być!” Padło wiele pięknych, pełnych wdzięczności słów, zaś na koniec uczniowie podziękowali pracownikom szkoły wyśpiewując dla nich życzenia i wręczając samodzielnie wykonane kwiaty.