Spotkajmy sie razem przy kolędzie

SPOTKAJMY SIĘ RAZEM PRZY KOLĘDZIE

27 stycznia uczniowie klasy I wraz z wychowawcą panią Małgorzatą Węgrzyn zorganizowali uroczystość „Spotkajmy się razem przy kolędzie”. Na spotkanie zaproszeni zostali pan dyrektor szkoły Grzegorz Matłok, ksiądz Paweł Lebda, Rodzice, ale przede wszystkim najważniejsi goście uroczystości Babcie i Dziadkowie „pierwszaków”.

Uczniowie recytowali wiersze o tematyce bożonarodzeniowej, tańczyli i wspólnie ze zgromadzonymi gośćmi  śpiewali kolędy. Dzieci wręczyły Babciom i Dziadkom samodzielnie przygotowane upominki,  a Rodzice przygotowali słodki poczęstunek.

Program artystyczny w wykonaniu dzieci bardzo się wszystkim podobał, a Babcie nie kryły łez wzruszenia podczas oglądania popisów swoich wnuków.