Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy

Ślubowanie klas pierwszych

Uroczystość Pasowania na Ucznia Szkoły Podstawowej nr 10 odbyła się 8 listopada 2022 r. Dzieci z klas pierwszych zaprezentowały przedstawienie pt. ,,Jesienne spotkanie z pierwszą klasą”. Z wielkim zapałem i zaangażowaniem tańczyły, recytowały wiersze i śpiewały piosenki. W obecności wszystkich zaproszonych gości pierwszoklasiści ślubowali być dobrymi uczniami, kolegami, Polakami.  Dyrekcja Szkoły Pani Magdalena Kusibab i Pani Joanna Sosin dokonały uroczystego pasowania i tym samym pierwszoklasiści stali się prawdziwymi uczniami Szkoły Podstawowej Nr 10 w Dębicy.

Pierwszaki otrzymały w prezencie piękne parasolki z logo szkoły, pamiątkowe dyplomy, książki oraz upominki od Samorządu Uczniowskiego.

Życzymy im sukcesów w szkole i powodzenia w życiu.