Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego Trzecioklasisty

13 czerwca 2022 roku uczniowie klas trzecich mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności w zakresie języka angielskiego. Tego dnia został zorganizowany Szkolny Konkurs Języka Angielskiego Trzecioklasisty, który stanowił podsumowanie trzyletniej pracy uczniów. Zadania sprawdzały umiejętność słuchania i czytania ze zrozumieniem, znajomość słownictwa oraz umiejętność formułowania prostych zdań i odpowiedzi.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Wojciech Skarbek kl.3a, Adam Jeleń kl.3c

II miejsce – Maja Kamaj kl.3a

III miejsce – Karolina Barbarzak kl.3b

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów w przyszłym roku.