Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy

“Jestem ekologiczny” – Sadzimy rośliny

Podczas ostatnich zajęć, które odbywały się w ramach projektu ,, Jestem Eko-Logiczny II” spotkali się uczniowie klas Ia, Ib, IIa, IIb. Wszyscy zgodnie współpracowali przy sadzeniu roślin na terenie naszej szkoły oraz zobowiązali się do dalszej ich pielęgnacji. Dzięki tym działaniom teren naszej szkoły będą zdobiły w przyszłości piękne kompozycje kwiatowe, a mali ogrodnicy będą obserwować, jak krzewy i kwiaty rosną wraz z nimi. Krzewy, rośliny ozdobne oraz akcesoria ogrodnicze zakupione zostały dzięki finansowemu wsparciu firmy Can-Pack. To ostatnie spotkanie w tym roku szkolnym . Wszystkim uczestnikom życzymy udanych wakacji. Niech podczas wakacyjnego odpoczynku nie opuszcza Was troska o środowisko. Do zobaczenia za rok.

oprac. M. Bury