Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy

Podsumowanie projektu “Zdrowo pakuję – dobrze jem”

To już ostatnie spotkanie w ramach projektu ,, Zdrowo pakuję – dobrze jem”. W trzeciej części projektu to uczniowie wykazali się wiedzą o zdrowym żywieniu, przygotowując zdrowe przekąski, dania i desery. W konkursie wyróżniono ośmioro uczniów z najciekawszymi pracami. Pamiątkowe dyplomy i nagrody zostały wręczone przez pana wicedyrektora Piotra Mazura oraz panią Małgorzatę Kozioł – przedstawiciela firmy Can Pack. Dziękujemy uczestnikom za aktywny udział w zajęciach i konkursie. Mamy nadzieję, że aktywny i zdrowy styl życia będzie towarzyszył wam na co dzień.

Zdrowo pakuję – dobrze jem – video

                                                                                                                                                                                                              Organizatorzy:  Anita Milas, Monika Bury