“Mój przepis na dobre samopoczucie”-podsumowanie konkursu

PODSUMOWANIE OBCHODÓW DNIA ZDROWIA PSYCHICZNEGO

W ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego, który przypada 10 października  w naszej szkole podjęliśmy szereg działań skierowanych do społeczności szkolnej. Uczniowie mieli możliwość wziąć udział w zajęciach psychoedukacyjnych, a także skorzystać z informacji przygotowanych z tej okazji na tablicy informacyjnej (okolicznościowa gazetka). Rodzice natomiast mieli możliwość uczestniczyć w prelekcji psychologa z PPP w Dębicy n/t Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży – wsparcie i realna pomoc”.

Ponadto zorganizowany został konkurs plastyczny – dla uczniów klas 0-3 oraz literacki dla uczniów klas  4- 8 pod nazwą “Mój przepis na dobre samopoczucie”.

Najciekawsze prace plastyczne – a było ich naprawdę dużo! – oraz literackie zostały zaprezentowane na korytarzu szkolnym, a uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody. Byli to :

0 – Szymon Kantor, Maja Naleźny, Blanka Świerk, Emilia Świerk, Zosia Wnęk, Klara Stasior,

1a – Malwina Chmura, Maja Borowiec

1b – Igor Świerk,

2a – Nikola Niziołek, Oliwier Gąsior, Jan Szczepanik, Dawid Leja,

3a – Fabian Kędzior,

3b- Karolina Barbarzak, Jagoda Pasek, Zosia Pawlus, Wiktoria Maziarka

3c – Marysia Babicz, Adam Jeleń, Filip Tyksiński, Ewa Lenczowska

4a- Sylwia Świerk, Zuzia Stasior, Kacper Leszczyński, Natalia Falarz

5a – Tomasz Mikrut,

5b – Karolina Borowiec, Iga Golba, Kamila Dzięcioł

Gratulujemy nagrodzonym oraz wszystkim pozostałym uczestnikom konkursu!