Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy

Wycieczka “Zerówczaków”

Dzieci z grupy “0” w dniu 15. 06.2021 r., uczestniczyły  w wycieczce do Kompleksu Turystycznego Brzezówka. Celem naszego wyjazdu było rozwijanie zainteresowań prehistorycznymi gadami – dinozaurami, kształcenie umiejętności zachowania się podczas wycieczek oraz popularyzowanie aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu. Przygodę rozpoczęliśmy od zwiedzania ,,Parku Historycznego”. Następnie po przejściu parku linowego i krótkiej przerwie dzieci udały się do Parku Zabaw, na którym znajdowały się różnorakie atrakcje tj. basen z łódeczkami, karuzele, zjeżdżalnie, trampoliny i wiele innych. Nasi najmłodsi byli zachwyceni! Wycieczka w prehistorię była niezapomnianym przeżyciem i dostarczyła wszystkim wielu wrażeń.

oprac. I.Bonar, E. Mertin