Awans do rejonu w Podkarpackim Baltie2021

Wszyscy uczniowie, którzy startowali w etapie szkolnym  awansowali do etapu rejonowego Podkarpackiego tematycznego konkursu programistycznego „Podkarpacki Baltie 2021” dla uczniów szkół podstawowych klas 4-8 województwa podkarpackiego.

Wśród uczestników są: Adam Stanoch(7b), Ania Stanoch(8b), Amelka Ptak (8b), Sandra Gąsior(8b), Róża Florka(6c), Nadia Reguła(7a), Milena Maguda(7a), Gabriela Chodór(7a)

Bardzo się cieszę i gratuluję. Dziękuję Dziewczyny, że dałyście wiarę słowom “dasz radę, jeśli tylko chcesz!!!”

Następny etap -4 marca za dwa tygodnie.

Uczniowie “podakać rękawy” i “rozgryzamy” kolejne zadania na platformie www.baltie.net/

Pozostali uczniowie: wiosną czeka nas Międzynarodowy Baltie 2021, już ćwicz, rozwiązuj zadania na platformie Baltie 2 oraz Konkursy Baltie

Dorota Cebula

nauczycielka matematyki i “obsługi kilku programów”