Zakończenie Roku Szkolnego

Drodzy Uczniowie i Rodzice,
zawsze byliście i jesteście wyjątkowi, wyjątkowe jest też nasze pożegnanie na zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Nikt z nas bowiem nie przypuszczał, że przejdzie ono w taki sposób do historii.
Rok szkolny 2019/2020 właśnie się skończył. Nie wszystko przebiegało zgodnie z naszym kalendarzem zaplanowanym na ten rok. Wszyscy zmagaliśmy sie z trudnościami, ale myślę że zdaliśmy ten trudny egzamin. Nasze domy zmieniły się w szkoły, miejsca pracy, domowe kościoły…
Koordynując i sprawdzając e-maile szkolne, prace domowe, doceniam jak wszyscy starali się sprostać zadaniu.
Dziękuję wszystkim za zrozumienie i wytrwałość w tym szczególnym czasie.
Nasza Szkoła od 30 lat uczy i wychowuje nowe pokolenia z wielkim zaangażowaniem.
Zapewniam, że Grono Pedagogiczne zrobi wszystko, by Szkoła mogła dalej spełniać swoje zadanie i misję.
Kończąc w imieniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz Pracowników Szkoły
życzę Oczywiście zdrowych i bezpiecznych! wakacji.
“Wakacje, znów mamy wakacje….!”
Wszystko znowu będzie dobrze i spotkamy się razem we wrześniu w naszej Szkole!

Mariusz Zając