XV edycja Konkursu „Niech bije zielone serce ziemi”

25 kwietnia 2019 r. z okazji Dnia Ziemi w naszej szkole odbyła się XV edycja Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczo- Ekologicznego pt. „ Niech bije zielone serce ziemi”.  Dla gości i uczestników konkursu klasy drugie przygotowały przedstawienie „Calineczka” w nowej odsłonie. Zorganizowaliśmy także dla chętnych „Fitness z Panią Wiosną” i mały poczęstunek.
W kategorii „Test wiedzy” zwycięzcami zostali: Jakub Rogulski SP 5, Weronika Stec SP 11, Jakub Mordel SP 2, Szymon Jezuit SP 9, Maksymilian Nylec SP 11, Michalina Kubik SP 11.
W kategorii „ Plakat promujący zdrowy styl życia”: Milena Baszczuk SP 12, Aleksandra Ochab SP8, Tomasz Mikrut SP 10, Melania Brzdęk SP 10, Emilia Świętoń SP 11, Szymon Bidul SP 8, Iga Golba SP 10, Marianna Wrzosek- Sadziak SP 10, Zosia Knot SP 10, Laura Wójcik SP 10.
      Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnym roku.