Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy

Wycieczka klas drugich

Dzieci z klasy 2a i 2b  naszej szkoły wraz z wychowawcami  pojechały do Pizzerii „Pietro Party” w Czarnej w środę 14 listopada  2018r.   Po przybyciu na miejsce przywitał nas właściciel, a zarazem mistrz pizzy – pan Piotr. Zaprosił nas najpierw na spotkanie z sympatycznymi zwierzątkami: alpaką Kuku i kucykiem Jasiem, które mogliśmy  nakarmić marchewką. Kiedy wreszcie znaleźliśmy się w pizzerii, czekał na nas słodki poczęstunek, a później mogliśmy  tańczyć i śpiewać w pięknych strojach przy największych hitach muzyki rozrywkowej. Najwięcej radości sprawiły nam warsztaty robienia pizzy. Każdy z nas według wskazówek pana Piotra samodzielnie ugniatał ciasto, nakładał ulubione składniki i wkładał pizzę do pieca. Apetyty nam dopisywały i ze smakiem zjedliśmy przygotowaną przez siebie pizzę.

oprac. Anita Milas