Twórcza matematyka

Szkolne warsztaty matematyczne to zabawy rozwijające kreatywność, myślenie twórcze oraz umiejętności matematyczne.
Podczas zajęć dzieci osobiście odkrywają zagadnienia związane m.in.  z długością, wysokością, głębokością, wagą. Poznają także fascynujący świat liczb, zbiorów, wartości, kształtów, orientacji przestrzennej.
Podczas zajęć wspomagam możliwości umysłowe dzieci, rozbudzam ich ciekawość, kreatywność. Dzieci wykonują ćwiczenia fizyczne wpływające pozytywnie na pracę mózgu. Będą też ćwiczenia wpływające na koncentrację uwagi.
Gramy w planszówki, zginamy kartki papieru tworząc niesamowite figury z origami modułowego.warszty-matem
Po prostu świetnie się bawimy, a przy okazji rozwijamy naturalne zdolności matematyczne, które według badać prof. Gruszczyk  Kolczyńskiej posiada większość dzieci.

zapraszam we wtorki 14.10-15.oo i w piątki 13.20-14.10 do sali 52.

Dorota Cebula