Podsumowanie Pól Nadziei

Już po raz dziewiąty 20 maja b.r. w D.K. „Śnieżka” podsumowaliśmy akcję „Pola Nadziei”. W październiku zasadziliśmy żonkile, zaś w kwietniu wolontariusze, działający w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Razem dla innych” , rozdawali żonkile, żółte baloniki w zamian za dowolne datki na rzecz Hospicjum. W sumie zebraliśmy 308. 08 zł.

W ramach działań uczniowie szkół podstawowych mogli wziąć udział w konkursie plastycznym pt „Uraduj chorego”.

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, iż wśród laureatów znaleźli się:

• Magdalena Sokół z oddziału 0 a, , która uzyskała wyróżnienie
  • Karolina Badowska – uczennica kl. III a, laureatka I miejsca
  • Diana Dańczak – uczennica kl. VI, która zdobyła wyróżnienie

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za zaangażowanie wolontariuszom: Aleksandrze Wójcik, Kamili Szczepańskiej,Mai Ławniczek, Natali Staniszewskiej, Patrycji Jurkiewicz, Milenie Wójcik, Ameli Rajchel, Wiktori Ciećka, Janowi Wolickiemu, Aleksandrowi Leśniakowi.

Opiekunowie akcji:

Teresa Otulska