Wizyta w salonie fryzjerskim

Dnia 9 marca przedszkolaki z zerówek wybrały się na wycieczkę do salonu fryzjerskiego. Nasi podopieczni mieli możliwość obejrzenia z bliska pracy fryzjerki-  strzyżenia i modelowania włosów, a także mogły zapoznać się z wyposażeniem zakładu fryzjerskiego. Zerówczaki siadały na fotele fryzjerskie i z przyjemnością przyglądały się pani fryzjerce podczas jej pracy, zadając mnóstwo pytań. Skorzystały również z mycia włosów – oczywiście „na niby”! Wycieczka do salonu fryzjerskiego sprawiła przedszkolakom radość i dostarczyła im wiele wiadomości i doświadczeń – co ważne – nie tylko dziewczynkom, ale również chłopcom. Serdecznie dziękujemy pani Sylwii za zaproszenie do swojego salonu i  poświęcenie nam czasu.

oprac. Sylwia Boro