Bal z Ekoświatem

,,Niech żyje bal…”

17 stycznia 2015 roku odbył się długo wyczekiwany Bal Karnawałowy „Ekoświatem” przeznaczony dla dzieci w wieku 5-6 lat wraz z rodzicami.

Punktualnie o godzinie piętnastej p. Mariusz Zając-dyrektor szkoły-przywitał serdecznie gości i życzył wszystkim miłej oraz wspaniałej zabawy. W trakcie imprezy maluchy mogły brać udział w wielu konkursach, między innymi było to:łapanie cukierków, tańczenie z rodzicami, robienie kostiumów z gazet, wąż oraz tor sprawnościowy.

Na parkiecie lśniło wiele wspaniałych strojów, np. kotek, myszka,Spider-Man, księżniczka, wróżka, krokodyl lecz największy zachwyt zrobił kostium lalki M. H. Maluchy bawiły się naprawdę świetnie. Na sali było ponad 100 dzieci! Rodzice wraz z pociechami mogli skorzystać z poczęstunku w szkolnej jadalni np. ciastek, kawy, herbaty oraz zimnych napojów i cukierków. Dzieci były zachwycone muzyką i miłą atmosferą. Gdy dzieci pląsały na parkiecie rodzice mogli oglądać zdjęcia z życia naszej szkoły oraz zwiedzić wszystkie sale. Na sali było wiele efektów specjalnych m.in. dym i bąbelki! Nareszcie przyszedł moment, na który wszyscy długo czekali, a mianowicie losowanie zwycięzcy roweru „BMX”. Nagrodę wylosowała dziewczynka o imieniu Nadia.

Dzieci świetnie się bawiły, a wychodząc obiecały wrócić we wrześniu.

redakcja Gazetki Szkolnej “Strzał w dziesiątkę”