Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Finał Miejski Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2010

Miejsce:  Arkus & Romet Gruop w Podgrodzie

Organizatorzy:

UKS „Kępa”

Szkoła Podstawowa nr 10

Stowarzyszenie „Dziesiątka”

Urząd Miejski w   Dębicy

Sponsor: :  Arkus & Romet Gruop w Podgrodzie

Uczestnicy: Szkoły Podstawowe ( wszystkie ) z  Dębicy –  drużyna składała się za 3 zawodników

Przebieg Turnieju:

Zawodnicy musieli się wykazać znajomością przepisów ruchu  drogowego rozwiązując pisemny  test przygotowany przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Dębicy z Wydziału Ruchu Drogowego,  następnie  sprawdzili swoją wiedzę pokonując rowerem miasteczko ruchu drogowego pod bacznym okiem  Policjantów,  kolejna konkurencja to jazda rowerem po torze przeszkód oceniana przez i sędziów z MOSiR w Dębicy. Rywalizację zakończyła konkurencja polegająca na udzieleniu pierwszej pomocy, nad  której poprawnością czuwał Ratownik Medyczny z Oddziału Ratownictwa Medycznego w Dębicy. Po zakończeniu rywalizacji uczestnicy zwiedzili niezwykle nowoczesną linie produkcyjna skuterów oraz poznali tajemnice powstawania rowerów.

Wszyscy startujący uczniowie zostali obdarowani prezentami od Firmy Arkus & Romet Gruop, a najlepszy zawodnik oraz najlepsza drużyna odjechali rowerami górski ufundowanymi przez sponsora Turnieju Firmę Arkus & Romet Gruop

WYNIKI

FINAŁU MIEJSKIEGO OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM 2010

I           MIEJSCE- Szkoła Podstawowa nr 10

II         MIEJSCE- Szkoła Podstawowa nr 12

III        MIEJSCE- Szkoła Podstawowa nr 5

Pozostali uczestnicy: Szkoła Podstawowa nr 8,  Szkoła Podstawowa nr 3,  Szkoła Podstawowa nr 11,  Szkoła Podstawowa nr 2,  Szkoła Podstawowa nr 9

Klasyfikacja indywidualna

1.Jakub Majkowski         Szkoła Podstawowa nr 10

2. Kamil Florka               Szkoła Podstawowa nr 10

3. Maciej Bochnowski     Szkoła Podstawowa nr 5

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania i wyrazy wdzięczności Zarządowi Firmy  Arkus & Romet Gruop na czele z Prezesem Wiesławem Grzybem za ufundowanie nagród oraz pracownikom  MOSiR-u , Funkcjonariuszom Policji za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu Turnieju