Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy

Digital Wizards- program

Uczestniczymy w programie Digital Wizards, www.digitalwizards.pl

uczniowie klas 6-8 logują się na konto, dostają materiały do nauki, a potem samodzielnie rozwiązują Quiz, tematyka: AI, cyberbezpieczeństwo i marketing cyfrowy

do 2 czerwca mamy dostęp do Testu

Program ma formę trzyetapowego konkursu wiedzy dla uczniów zainteresowanych informatyką i nowoczesnymi technologiami. W pierwszej pilotażowej edycji programu uczniowie będą zdobywać i weryfikować wiedzę o trzech obszarach: AI, cyberbezpieczeństwie i marketingu cyfrowym.
Drogi rodzicu! razem z dzieckiem, możesz zapoznać się z materiałami o Sztucznej Inteligencji, Cyberbezpieczeństwie i Marketingu cyfrowym.
Partnerami programu Digital Wizards są Sekcja Informatyki Szkolnej Polskiego Towarzystwa Informatycznego i firma Google Polska. Udział w programie jest bezpłatny!

Materiały edukacyjne przygotowała razem ze świetnymi ekspertami z SIS – Sekcja Informatyki Szkolnej przy PTI  AkaBeata Chodacka, członkini zarządu Polskiego Towarzystwa Informatycznego, niesamowita nauczycielka informatyki w dwóch krakowskich szkołach i społeczniczkę, która szkoli, promuje, tworzy gry – wszystko po to, aby dzieci i młodzież czerpały z osiągnięć informatyki i nowoczesnych technologii, z radością i satysfakcją.

Miałam okazję współpracować z Panią Beatą podczas realizacji grandu Centrum Mistrzostwa informatycznego

Digital Wizards – odkrywaj świat cyfrowych technologii – KPMG Poland