Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy

Dzień Edukacji Narodowej

W piątek 13 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystą akademię rozpoczęła pani dyrektor Magdalena Kusibab, która podziękowała wszystkim pracownikom „Dziesiątki” za ich trud, poświęcenie i życzliwość oraz wręczyła nagrody nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji.

Uczniowie klas siódmych pod kierunkiem pani Agnieszki Skały i pani Barbary Krauze przygotowali występ wzorowany na gali rozdania amerykańskich Oskarów. Medalowe Oskary otrzymali wszyscy pracownicy szkoły. Nie zabrakło także występów wokalnych oraz tanecznych w wykonaniu naszych wychowanków.

Tego dnia okazję do świętowania mieli także uczniowie klas 1-6 oraz oddziału zerowego, którzy wzięli udział w zabawie na sali gimnastycznej w ramach pikniku integracyjnego.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym oraz składamy najserdeczniejsze życzenia dla całego grona pedagogicznego, dyrekcji oraz pracowników szkoły.