Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Inauguracja roku szkolnego 2023/24 odbyła się 4 września na sali gimnastycznej. Pani dyrektor Magdalena Kusibab przywitała wszystkich uczniów naszej szkoły , grono pedagogiczne oraz przybyłych gości. Życzyła wielu sukcesów, satysfakcji oraz ciekawych wyzwań w nowym roku szkolnym. Następnie głos zabrali zaproszeni goście: burmistrz miasta Mariusz Szewczyk, przewodniczący Rady Rodziców Marek Pijar oraz prezes Stowarzyszenia Dziesiątka Szczepan Mroczek. Zwrócili się do uczniów z życzeniami, aby ten rok szkolny pozwolił im rozwijać zdolności, zainteresowania i pasje oraz pomógł odkryć talenty i mocne strony tak, aby nauka stała się przyjemnością i przygodą. Następnie obejrzeliśmy krótką część artystyczną przygotowaną przez uczennice klasy 5b pod kierunkiem pani Aleksandry Gruszeckiej. Po uroczystym apelu odbyło się spotkanie uczniów z wychowawcami poszczególnych klas.

Powodzenia w nowym roku szkolnym!