Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy

Rowerem po zdrowie

W sobotę 16.09.2023 r. odbył się Rajd-pielgrzymka rowerowa „Rowerem po zdrowie” podczas której pokonaliśmy ponad 30 km trasę przez miejscowości Dębica, Straszęcin, Wola Wielka, Zasów, Mokre, Żyraków i Zawierzbie. W blasku promieni słonecznych ponad 150 uczestników rajdu w asyście funkcjonariuszy Powiatowej Komendy Policji w Dębicy , Straży Miejskiej oraz ratowników medycznych z Firmy Radzik bezpiecznie przemierzając niezwykle malowniczą trasę miało przyjemność uczestniczyć w pikniku zorganizowanym wspólnie z Wójtem Gminy Żyraków Panem Markiem Rączką na obiektach Szkoły Podstawowej w Żyrakowie gdzie mogliśmy posmakować doskonałej grochówki, świetnych pierogów, wyśmienitej kiełbaski z grilla, owoców, a najmłodsi popcornu po wcześniejszych szaleństwach na przygotowanych dmuchańcach.

Organizatorzy Rajdu serdecznie dziękują uczestnikom za zdyscyplinowanie i bezpieczną jazdę oraz świetna zabawę w czasie wspólnie spędzonych chwil.

Podziękowania również składamy Stowarzyszeniu Dziesiątka za sfinansowanie imprezy oraz Firmie Trans Południe i Radzie Rodziców za pomoc w organizacji Rajdu.

oprac. P.Mazur