Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy

Konkurs “Ratujmy klimat”

8 marca, w Domu Kultury w Jaśle, odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „Ratujmy klimat”. Spośród 200 prac nadesłanych na konkurs wyłoniono 36 laureatów, a wśród nich znalazło się
 5 uczniów naszej szkoły, z klasy 4a:
II miejsce zajął Tomasz Czarnik,
Wyróżnienia otrzymali:
Lena Kamaj ,
Wiktor Wojtoń,
Filip Falarz,
Fabian Kędzior.
Uczniowie wykonali prace na lekcjach plastyki, pod kierunkiem pani Renaty Litwickiej.
Konkurs plastyczny „Ratujmy klimat” został zorganizowany w ramach projektu pn. „Realizacja inwestycji w zakresie zielono-niebieskiej infrastruktury na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki”, współfinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021, w ramach Programu „Środowisko, Energia, Zmiany klimatu”.