Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy

 KONKURS DLA SZKÓŁ –  „YOU CAN DANCE NOWA GENERACJA”

Dziewczyny uczestniczące w zajęciach tanecznych organizowanych w naszej  szkole przygotowały z pomocą pani Mariki Blezień – Grabowskiej układ taneczny, który został zgłoszony do drugiej edycji konkursu dla szkół podstawowych „You Can Dance – Nowa generacja 2”.

W konkursie bierze udział prawie 350 filmów, zgłoszonych przez szkoły z całego kraju.

Głosować na wybrany film można do 5 marca.

Aby oddać głos należy wejść na stronę:

https://youcandance.tvp.pl/66528712/druga-edycja-konkursu-you-can-dance-glosuj-na-najlepsze-wykonanie    i kliknąć ZAGŁOSUJ TUTAJ.

Następnie należy wyszukać województwo podkarpackie i znaleźć filmik  SP nr 10.  Swój głos można oddawać codziennie, z jednego adresu IP.

ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA!

Za każdy głos DZIĘKUJEMY!

Nasze tancerki: Kinga Małecka, Zuzanna Bielańska, Kaja Bandrowczak, Nicola Jarosz, Eliza Stępień, Lena Tyksińska, Jagoda Kusibab, Wiktoria Maziarka, Zofia Pawlus, Vlada Adamowych, Iga Janus, Emilia Pawlus, Zuzanna Pociask, Łucja Stręk.