Wigilie klas trzecich

Klasa 3a
„Radość ? przeżywa się tylko wtedy, gdy sprawia się ją innym.” Powyższe słowa najtrafniej opisują postawę dziewczynek z klasy III B, które z własnej inicjatywy przygotowały wiele niespodzianek dla koleżanek, kolegów i wychowawczyń swojej klasy. Wszystkie podjęte działania przyniosły wiele radości uczniom klasy w przedświątecznym czasie.? Pierwszą niespodzianką ? był PIĘKNY adwentowy kalendarz, który został przygotowany przez Zuzię i Kaję. Przez cały grudzień każdego dnia kolejni uczniowie otwierali „okienka” kalendarza, w których czekały na nich różne zadania i słodkości.? Kolejne atrakcje umiliły nam czas w trakcie wigilijki klasowej. Dziewczynki przygotowały część artystyczną na którą składały się układy taneczne zaprezentowane do świątecznych piosenek. Wszyscy zostali obdarowani własnoręcznie przygotowanymi kartkami świątecznym i słodyczami. Brawo za pomysł, przygotowanie i wykonanie dla Zuzi, Kingi, Milenki, Lenki, Elizy i Nicoli.
Dziewczynki – jesteście WIELKIE!♥️
oprac. wychowawcy klas