Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy

Koncert kolęd

W ostatnim dniu nauki przed Świętami Bożego Narodzenia, 22 grudnia, w naszej szkole odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów klas 0-8. Wychowawcy poszczególnych klas przygotowali uczniów do wspólnego śpiewu dbając o stroje, rekwizyty i oprawę muzyczną. Uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje talenty wokalne, gry na instrumentach oraz taneczne.W przerwie pomiędzy występami odbyły się konkursy z nagrodami, w których uczniowie mogli wykazać się swoją wiedzą o świętach, pomysłowością, zręcznością, a nawet szybkością jedzenia potraw bez użycia rąk. Następnie zostały wręczone nagrody w konkursie języka angielskiego na najładniejszą ozdobę oraz najładniejszą kartkę bożonarodzeniową. Po wspólnym kolędowaniu pani dyrektor Magdalena Kusibab złożyła wszystkim obecnym świąteczne życzenia i uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do klas na wigilie klasowe. W tym roku uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły mogli wspólnie zasiąść do kolacji wigilijnej na stołówce szkolnej. Za pomoc w organizacji dziękujemy rodzicom, nauczycielom oraz paniom kucharkom.

oprac. I. Pawełek