Bożonarodzeniowy Kiermasz Świąteczny 2022

Tradycją stało się już, że od pierwszych dni grudniowych Szkolny Klub Wolontariatu wprowadza naszą szkolną społeczność w świąteczny klimat.

Od 7 do 21 grudnia 2022r. trwał coroczny charytatywny kiermasz świąteczny. Nie zabrakło pięknych rękodzieł, ozdób świątecznych, a także pysznych słodkości przygotowywanych przez opiekunów SKW, wolontariuszy oraz „wielu dobrych aniołów”.

Dochód zebrany z tegorocznej akcji pozwolił na pomoc podopiecznych Domu Brata Alberta w Dębicy – zakup ciepłej odzieży, bielizny i niezbędnych kosmetyków. Ponadto pozostałe środki w kwocie 1500 zł przekazane zostały choremu uczniowi z SP 3 – Błażejowi Ciurkotowi – w czasie pięknego koncertu charytatywnego zorganizowanego przez tą szkołę.

Za wszelką pomoc w przygotowaniu kiermaszu, a szczególnie za hojność dziękujemy naszej szkolnej społeczności i już zapraszamy na kolejny kiermasz charytatywny!

Op. SKW T. Otulska