Dyskoteka Andrzejkowa

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy. Tak też było w naszej szkole w czwartek, 24 listopada. Tego dnia Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę andrzejkową dla klas 4-8. Uczniowie mogli poznać swoją przyszłość na stanowiskach przygotowanych przez znawców magii z klasy 6b oraz samorządu. Wszyscy świetnie się bawili się w rytm przebojów przygotowanych przez starszych kolegów z klas 8, którzy pełnili funkcję DJ całej imprezy. Nie zabrakło wspólnych tańców, w których niezmiennie królowała belgijka. Czas pomiędzy wróżbami oraz zabawą można było spędzić odpoczywając przy słodkim poczęstunku, o który zadbali rodzice lub sami uczniowie.

Dziękujemy organizatorom za przygotowanie tak fantastycznej imprezy, a wszystkim uczestnikom za liczne przybycie. Do zobaczenia na kolejnych zabawach już w 2023 roku!

oprac. I. Pawełek