Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy

Bezpieczeństwo pierwsza klasa Bezpieczne wakacje

W dniu 15 czerwca policjantka sierż. szt. Magdalena Baran z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy odwiedziła naszych pierwszoklasistów. Z pomocą prezentacji multimedialnej najmłodsi mogli poznać i przypomnieć sobie najważniejsze zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Podczas spotkania poruszano także problemy właściwego zachowania w szkole, w domu, zagrożeń związanych z kontaktami z nieznajomymi a także wynikających z korzystania z internetu. Spotkanie zrealizowano w ramach projektu edukacyjno-informacyjnego „Bezpieczeństwo – pierwsza klasa”. 

Również pozostali uczniowie z klas 2 i 3 oraz oddziału 0 w ramach akcji “Bezpieczne wakacje” mogli przypomnieć sobie najważniejsze zasady bezpieczeństwa w okresie letnim, zarówno na drodze, ale także w domu i miejscach wypoczynku. 

organizator spotkań – pedagog szkolny