Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy

Legalne wagary w 5b

Klasa 5b wraz z wychowawcami postanowiła w tradycyjny sposób uczcić Pierwszy Dzień Wiosny, czyli Dzień Wagarowicza. Uczniowie wzięli udział w warsztatach kulinarnych w Pizzerii Pappas. Tam czekały na nich przygotowane kawałeczki ciasta, które samodzielnie uformowali, wykleili nimi foremki do pieczenia i przystąpili do układania składników, każdy według upodobań. Największym zainteresowaniem cieszyły się kurczaki i ser. Powstały smakowite kompozycje, które następnie trafiły do pieca. Po chwili każdy mógł już delektować się własnoręcznie wykonaną pizzą. Dziękujemy Pizzerii Pappas za znakomitą zabawę i wspaniałą atmosferę Po degustacji uczniowie wraz z opiekunami udali się do parku w poszukiwaniu odznak wiosny. Po wspólnych obserwacjach przyrody nadszedł czas na odpoczynek i zabawę.

oprac. A. Skała