Podkarpacki Baltie2022 -etap szkolny

Uczymy się programowania, rozwiązujemy zadania na platformie konkursowej baltie.net

Wszyscy uczniowie klas 5-8 rozwiązują zadania i wysyłają zadania na serwer do oceny. Szczegóły: jak, co i gdzie udostępniam w OneNote na szkolnych Teams, tam znajdziesz instrukcje(sceen’y), a ostatnio także w formie filmików. Najlepsi mogą wziąć udział w etapie szkolnym.

Kolejny raz bierzemy udział w Przedmiotowym konkursie programistycznym “Podkarpacki Baltie”

8 uczniów naszej szkoły wzięło udział w etapie szkolnym; do 11 lutego czekamy na kwalifikacje do następnego etapu

Terminarz konkursów informatycznych–>

Etap rejonowy 15 marca 2022r.

Laureat uzyska 5 punktów, finalista 3 punkty dla rekrutacji do szkoły średniej.

Wszystkim uczniom klas 2-8 polecam Międzynarodowy Konkurs Baltie 2020.

Trwa etap domowy. Rozwiązuj zadania, wysyłaj na serwer….

opiekun Dorota Cebula