Dzień Bezpiecznego Internetu 2022

Kolejny raz nasza szkoła dołączyła do ogólnopolskiej kampanii DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2022

W ramach obchodów DBI 2022 w naszej szkole zorganizowane zostały następujące działania:

– gazetka tematyczna dla uczniów, rodziców i nauczycieli

– zajęcia edukacyjne w klasach 2-3 oraz konkurs plastyczny – projekt na najciekawszą emotkę – “Internetowy strażnik“,

zajęcia edukacyjne w klasach 4- 8 n/t  aktywności dzieci i młodzieży na portalach społecznościowych oraz zagrożeń związanych z zamieszczaniem w sieci informacji o sobie. Konsekwencje prawne i nie tylko! niewłaściwego korzystania z Sieci.

– konkurs dla klas 4- 8 na najciekawszy filmik, prezentację n/t “Dżentelmen w Sieci”

Pamiętajmy!

ŚWIADOMIE + ODPOWIEDZIALNIE = BEZPIECZNIE

Poniżej zdjęcia prac uczniów z klas 2 i 3, które wzięły udział w konkursie plastycznym na najciekawszą emotkę pt “Strażnik Internetu”

Rozdanie nagród

oraz linki do filmiku i prezentacji multimedialnych wykonanych przez uczniów z klas 4-8 – “Dżentelmen w Sieci”

Wszystkim uczniom gratulujemy zaangażowania i pięknych prac!

oprac. pedagog szkolny