Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy

Rozstrzygnięcie konkursu na kartkę bożonarodzeniową

Z przyjemnością informujemy, że szkolny konkurs na kartkę bożonarodzeniową w języku angielskim został rozstrzygnięty. W konkursie wzięło udział 27 uczniów z klas I-III. Komisja miała nie lada problem z wyborem najciekawszej kartki. Wszystkie kartki były oryginalne i starannie wykonane, zaskakiwały kreatywnością i pięknymi życzeniami. Ostatecznie wyłoniono 3 laureatów oraz przyznano 5 wyróżnień.

I miejsce: Maja Tekiela, kl.3c

II miejsce : Oskar Zaborowski, kl.1a

III miejsce: Fabian Kędzior, kl.3a

Wyróżnienia:

Igor Świerk,kl.1b, Dawid Leja, kl.2a, Nikola Niziołek, kl. 2a, Wiktoria Maziarka, kl. 3b, Jagoda Pasek, kl. 3b

Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

 

oprac. I.Pawełek