Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy

Wycieczka do Warszawy

Projekt ,,Mały świat – dużego pieniądza”

Uczniowie klasy 6 wzięli udział w całodniowej wycieczce  do Warszawy w dniu 17 września. Była to główna nagroda od Fundacji Śnieżka ,,Twoja Szansa”za aktywne uczestnictwo w comiesięcznych zajęciach  projektu ,,Mały świat – dużego pieniądza”. Głównym punktem wycieczki była wizyta w jednym z największych w Europie centrów naukiCentrum Nauki Kopernik. W programie znalazło się również zwiedzanie miasta wraz z przewodnikiem i zapoznanie z zabytkami Warszawy i historią miasta,Zamku Królewskiego i rynku Starego Miasta. Wszyscy uczniowie wraz z opiekunami bardzo dziękują Fundacji Śnieżka za sfinansowanie wspaniałej wycieczki – zwłaszcza przejazdu, biletów do odwiedzanych miejsc i pysznego jedzonka w restauracjach.

oprac. M.Badowska, A.Gruszecka, M.Bury