Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy

„Rowerem po zdrowie”

Mimo niesprzyjającej pogodzie 18 września odbył się „Rajd- Pielgrzymka rowerowa” zorganizowany przez naszą szkołę. Nie zabrakło śmiałków, którzy dzielnie reprezentowali nas i z powodzeniem ukończyli przejażdżkę.  Tegoroczni uczestnicy wystartowali spod budynku szkoły, następnie pokonali trasę do Woli Wielkiej, gdzie czekał na nich piknik i atrakcje. Po chwili odpoczynku rowerzyści powrócili do Dębicy. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Składamy także podziękowania dla sponsorów, którzy od lat wspierają tak wspaniałą inicjatywę. Dziękujemy dyrektorom szkoły, Starostwu Powiatowemu w Dębicy,  prezesowi Stowarzyszenia Dziesiątka p. Szczepanowi Mroczkowi, firmie Mateo, firmie Canpak za pomoc i wsparcie.

Kapryśna pogoda nie wystraszyła uczestników sobotniego rajdu „Rowerem po zdrowie”

oprac. P.Kantor