Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

8 czerwca 2021 r. odbył się Konkurs Pięknego Czytania dla uczniów klas IV-VI. Każdy uczestnik prezentował fragment książki, którą wcześniej wylosował. Jury, słuchając i oceniając występy uczniów, brało pod uwagę: bezbłędność czytania, płynność, wyrazistość oraz interpretację czytanego tekstu. Wszystkim  uczestnikom  bardzo dziękujemy za zaangażowanie i piękne prezentacje. Mamy nadzieję, że udział w tym konkursie i wzajemne słuchanie ciekawych fragmentów książek zainspiruje niejednego ucznia do sięgnięcia po kolejną interesującą lekturę.

Laureatami konkursu zostali:

 I miejsce     – Kamila Dzięcioł – kl. IV B

– Igor Jaszcz – kl. VI A

II miejsce   – Zofia Knot – kl. IV B

– Kacper Dańczak – kl. VI B

III miejsce – Lena Urbanowicz – kl. IV A

– Mikołaj Perełka – kl. V

Wyróżnienia:

– Karolina Borowiec – kl. VI B

– Bartosz Ceroń – kl. IV A

– Zuzanna Drozdowska – kl. VI A

– Alan Dubiel – kl. IV A

– Róża Florka – kl. VI C

– Kacper Klisiewicz – kl. VI C

– Miłosz Róg – kl. V

Serdecznie gratulujemy!

opr. Anna Skóra