Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego Trzecioklasisty

Uczniowie klas trzecich, 9 czerwca 2021 roku, mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności w zakresie języka angielskiego. Tego dnia został zorganizowany Szkolny Konkurs Języka Angielskiego Trzecioklasisty, który stanowił podsumowanie trzyletniej pracy uczniów. Zadania sprawdzały umiejętność słuchania i czytania ze zrozumieniem, znajomość słownictwa oraz umiejętność formułowania prostych zdań i odpowiedzi.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Lidia Krystek kl.3b

II miejsce – Laura Sekuła kl.3b

III miejsce – Martyna Machala kl.3b

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów w przyszłym roku.

Organizatorzy:I.Pawełek, J.Sosin, J.Święch, K.Lechowicz.