Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy

Rekrutacja uzupełniająca

Szanowni Rodzice

Rozpoczynamy rekrutację uzupełniającą. Jeśli dziecko nie brało udziału w rekrutacji należy zarejestrować kandydata poprzez przycisk zgłoś kandydaturę, uzupełnić dane w poszczególnych krokach rejestracji, a następnie wydrukować wniosek/zgłoszenie i zanieść do szkoły.

Jeśli natomiast dziecko dostało się do szkoły obwodowej, bądź jako kandydat do innej szkoły, ale chce na nowo brać udział w rekrutacji uzupełniającej w pierwszej kolejności należy zgłosić  się do szkoły przyjęcia z prośbą o skreślenie z listy przyjętych. Po skreśleniu z listy przyjętych przez pracownika szkoły należy,  zalogować się na konto utworzone przy pierwszej rekrutacji i na zakładce WNIOSEK zmienić preferencje, dane osobowe, a następnie kliknąć złóż wniosek, który należy wdrukować i zanieść do szkoły pierwszego wyboru. /źródło/

Rekrutacja uzupełniająca

do klasy 1 (ogólnej i rozszerzonym wychowaniem fizycznym)

szkoły podstawowej na rok szkolny 2021/2022 w aplikacji Nabor VULCAN:

Witryna kandydata (vulcan.net.pl) 

Serdecznie zapraszamy!

Zasady rekrutacji do klas pierwszych SP są dostępne na stronie:   Miejski Zarząd Oświaty w Dębicy (kei.pl)

podrecznikdlakandydata.pdf (vulcan.pl)

***********************************

W razie dodatkowych pytań można skontaktować się telefonicznie z Sekretariatem

Tel. (014) 69 69 990