Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy

Podsumowanie „Jestem eko-logiczny” cz. 2

Zaraz po powrocie do szkoły uczniów klas 4-8, nastąpiło zakończenie konkursu “Jestem eko-logiczny”. Na spotkanie zaprosiliśmy p. Małgorzatę Kozioł, która wraz z firmą CANPACK wspiera nasze działania ekologiczne. Opiekun projektu p. Dorota Cebula, podziękowała dzieciom za ogromne zaangażowanie i trud włożony w prace konkursowe. Po przeprowadzonej pogadance jesteśmy jeszcze bardziej dumni z naszych uczniów, ponieważ wykazali oni dużą wiedzę na temat ochrony środowiska oraz pokazali ducha walki i chęć pracy na rzecz naszej planety Ziemi. Wszyscy uczestnicy otrzymali ekologiczne torby wypełnione upominkami oraz pamiątkowe dyplomy.  Mamy nadzieję, że to nie koniec ekologicznej przygody i już we wrześniu zaangażujemy się w nowy projekt. Serdecznie podziękowania dla Stowarzyszenia”Dziesiątka”, Firmy CANPACK, dyrektorowi szkoły oraz p. Dorocie za zaangażowanie w projekt.