Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy

Jesteśmy z wami niebieskimi motylami

Szkoła Podstawowa nr 10 Dębicy, wzięła udział w akcji Niebieskie Motyle. Jej celem jest poszerzanie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom.

Serdecznie dziękujemy za nominację Szkole Podstawowej nr 12.

Do #challengeniebieskiemotyle nominowana przez nas zostaje:

 Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Pawła II w Brzeźnicy.

Jak przekazać taka niebieską iskierkę przyjaźni? To bardzo proste. Wystarczy:

  1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).
  2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca, albo wykonać dowolna aktywność wg własnej inwencji twórczej np. “taniec motyla”.
  3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebooku oraz przesłać na adres: motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com Ważne aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia “Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami” (nagrane lub napisane).
  4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.
  5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst podając nominowane przez siebie osoby.
  6. Na wykonanie zadania każdy nominowany otrzymuje 48 godzin. Trzymamy kciuki za nominowane szkoły i życzymy powodzenia!

oprac. Iwona Lawera-Bal