Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy

Dzień Dziecka

Kiedy śmieje się dzieckośmieje się cały świat” – Janusz Korczak

1 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Było wesoło, kolorowo i radośnie. W tym dniu na wszystkich uczniów czekało wiele atrakcji, z których korzystali uczniowie z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali dla każdej klasy oraz oddziału zerowego tor przeszkód o różnym stopniu trudności. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się również zjeżdżalnie, dmuchańce i trampoliny. Aby uczniowie mogli zregenerować siły utracone w trakcie zabawy, podczas całego dnia czekały na nich różne pyszne niespodzianki. Firma Mateo zafundowała wszystkim smaczne pierogi, a Rada Rodziców kiełbaski z grilla. Panie kucharki przyrządziły pyszny bigos oraz deser dla każdego.

Serdecznie dziękujemy Firmie Trans-Południe, panu Markowi Pijarowi, firmie Mateo oraz Radzie Rodziców za wsparcie finansowe i pomoc w zorganizowaniu całego przedsięwzięcia. Dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego, wychowawcom, paniom kucharkom, obsłudze naszej szkoły i wszystkim, którzy przyczynili się do radości naszych podopiecznych. Wszystkim uczniom życzymy, aby humor i radość towarzyszyły im przez cały rok.