Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy

Wyniki Konkursu “COVID 19 – WIEM JAK SIĘ ZACHOWAĆ”

Znamy już wyniki  Powiatowego Konkursu Plastycznego “COVID 19 – WIEM JAK SIĘ ZACHOWAĆ”, który skierowany był do dzieci uczęszczających do przedszkoli oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych, a zorganizowany przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Dębicy.

 Konkurs został zorganizowany  w ramach akcji  #SzczepimySię#. Tematyka prac związana była z promowaniem właściwych zachowań, które zapobiegają rozprzestrzenianiu się choroby zakaźnej oraz zachęcają do zaszczepienia się przeciw COVID 19.

W Konkursie wzięła udział duża liczba uczestników, 250 dzieci z placówek oświatowo-wychowawczych z całego powiatu dębickiego. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością i wyobraźnią, przedstawiając swoje artystyczne wizje. Komisja Konkursowa miała duży problem z wyłonieniem zwycięzców, ostatecznie przyznała 8 równorzędnych nagród oraz  4 wyróżnienia.  

Miło nam poinformować, iż wśród nagrodzonych znalazły się nasze uczennice:

Zuzanna Rensz z klasy Ia oraz Maja Tekiela z klasy 2c.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym konkursie.

więcej

oprac. Teresa Otulska