Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy

Podsumowanie “Jestem eko-logiczny” cz.1

Za nami podsumowanie projektu “Jestem eko-logiczny- plakat o segregacji i recyklingu surowców wtórnych” w klasach II-III. Na początku spotkania organizatorzy serdecznie przywitali dzieci oraz podziękowali za trud włożony w ich pracę.  Uczniowie zaznaczyli na mapie Dębicy miejsca, w których zawisły ich prace konkursowe, informujące mieszkańców o działaniach proekologicznych. Następnie w obecności p. Szczepana Mroczka, dyrektora szkoły p. Marusza Zająca oraz koordynatora projektu p. Doroty Cebuli odbyło się rozdanie nagród. Dzięki wsparciu Firmy  CAN-PAK , Stowarzyszeniu “Dziesiątka” uczniowie zostali obdarowani ekologicznymi torbami wypełnionymi upominkami. Bawełniane torby wg naszego projektu, dzieci będą mogły wykorzystać do noszenia swoich szkolnych rzeczy albo zabierać je na zakupy. Dodatkowo będą przypominać wszystkim, że każdy może być ekologiczny, co wcale nie jest trudne. Małymi krokami możemy zmieniać Ziemię!

Mamy nadzieję, że już wkrótce uda nam się przeprowadzić podsumowanie w klasach starszych, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii.

Tutaj możesz zobaczyć pracę uczniów