Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy

Jestem eko-logiczny

Uczniowie klas 2-8 wykonywali plakaty pt. „Jestem eko-logiczny plakat o segregacji i recyklingu surowców wtórnych” na formacie A3 pod kierunkiem nauczycieli plastyki: Pani Elżbiety Pyzik i Pani Jolanty Wójcik i   oraz wychowawczyń klas 2-3, Pani Moniki Badowskiej, Pani Agaty Bukały, Pani Małgorzaty Krzyś, Pani Małgorzaty Wegrzyn i Pani Haliny Brotoń. Zabezpieczone plakaty folią strech przed działaniem składników atmosferycznych  w szczególności deszczu, zostały wywieszone  na ogrodzeniach/płotach uczniów na terenie Osiedla Kępa / miasta/gminy Dębica.

Uczniowie fotografowali swoje prace i wysyłali na FanePage szkoły, Dziękujemy Pani Małgorzacie Wegrzyn za publikacje na FB.

Ogłoszenie wyników nastąpi jak wrócimy do szkoły z nauczania on-line

Przed nami jeszcze kolejne etapy tego projektu.

 

oprac. Dorota Cebula