Spotkanie z policją

Policjanci przypomnieli najmłodszym uczniom zasady bezpieczeństwa

30 września , jak co roku,  uczniowie z klas 1-3 oraz przedszkolaki wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami KPP w Dębicy. Jego celem  było uświadomienie najmłodszym uczestnikom ruchu drogowego, jakie zagrożenia mogą napotkać w drodze do  i ze szkoły. Sierż.sztab. Magdalena Baran oraz asp. Jacek Bator  rozmawiali z uczniami o tym, w jaki sposób poruszać się po drodze, jakich zasad przestrzegać, aby uniknąć niebezpiecznych sytuacji. Funkcjonariusze przypominali także, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych, mówili najmłodszym, jak duży wpływ mają one na naszą widoczność na drodze. Najmłodsi uczniowie mieli również okazję zobaczyć policyjny sprzęt oraz radiowóz.

Organizator – pedagog szkolny