Dzień otwarty

W sobotę 9 marca zaprosiliśmy mieszkańców do naszej szkoły na DZIEŃ OTWARTY. W programie odbyły się zapisy do klasy 0 i I oraz klasy I z rozszerzonym programem wychowania fizycznego. Na dzieci i ich rodziców czekało mnóstwo niespodzianek. Można było obejrzeć „mistrzowski” pokaz sportowy: tenisa stołowego, akrobatyki, dżudo i tańca z szarfą. Dzięki inscenizacji „Wiosenna pogoda” przygotowanej przez  przedszkolaków, do naszej placówki  na dobre zawitała wiosna. Na sali gimnastycznej podziwialiśmy piękny występ, stroje, muzykę i taniec. Goście mogli również zwiedzać pomieszczenia w naszym budynku.  Dzieci uczestniczyły w warsztatach czytelniczych i plastycznych, zabawach i grach integracyjnych, prezentacjach i innych atrakcjach. Wszyscy smakowali pyszne, zdrowe przekąski przygotowane przez szkolną stołówkę. Harcerze, samorząd szkolny i wolontariusze rozdawali drobne upominki oraz służyli wsparciem przybyłym gościom.