Święto Komisji Edukacji Narodowej

12 października 2018 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczestniczyli w niej: Dyrekcja Szkoły, nauczyciele i uczniowie. Część artystyczną przygotowali uczniowie klas IVC i VIIA pod kierunkiem wychowawczyń pań Małgorzaty Jarosz i Katarzyny Nylec. Zgromadzona na sali społeczność szkolna wysłuchała  okolicznościowych wierszy i piosenek.
Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela. Wykonawcy zaprezentowali przegląd najczęściej spotykanych typów nauczycieli, wśród których znaleźli się m.in.: anioł, sceptyk, luzak, służbista, sportowiec. Oprawę artystyczną zapewniły panie Aleksandra Gruszecka i  Jolanta Wójcik.
Po części artystycznej przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego złożyła życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły oraz wręczyła im kwiaty – kolorowe tulipany. Następnie zabrał głos Pan Dyrektor mgr Mariusz Zając, który podziękował wykonawcom za przygotowanie części artystycznej. Zwrócił się również do nauczycieli, wychowawców i pracowników szkoły, składając im serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, wręczył również pracownikom nagrody w dowód uznania za pracę dydaktyczną i organizacyjną.

oprac. Małgorzata Jarosz