Miejskie podsumowanie osiągnięć

18 czerwca w Domu Kultury Kosmos odbyło się uroczyste podsumowanie osiągnięć edukacyjnych uczniów uczęszczających do dębickich szkół podstawowych i gimnazjów. Gratulacje, okolicznościowe dyplomy i nagrody laureatom i finalistom konkursów przedmiotowych wręczyli Burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk, Zastępca Burmistrza Wojciech Iwasieczko, Przewodniczący Rady Miejskiej Ryszard Pękala oraz Przewodnicząca Komisji Oświaty Rady Miejskiej Marta Czekaj. Wśród zgromadzonych gości obecny był również Poseł na Sejm RP Jan Warzecha.
Coroczne spotkanie podsumowujące kończący się rok szkolny stanowiło  okazję do złożenia podziękowań wszystkim nauczycielom i wychowawcom za ich trud, pracę wychowawczą i przygotowanie uczniów do konkursów, a także samym uczniom, najlepszym na Podkarpaciu.
W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły uzyskali aż pięć tytułów laureata i trzy tytuły finalisty kuratoryjnych konkursów przedmiotowych. A oto lista laureatów, finalistów i ich opiekunów naukowych, którzy zostali nagrodzeni:

Hubert  Bień – laureat z przyrody– opiekun: Maria Ochab
Karol Markiewicz – laureat z przyrody – opiekun: Maria Ochab
Karol Markiewicz – laureat z matematyki – opiekun: Wiktoria Rączy
Aleksandra Kożuchowicz – laureat z przyrody – opiekun: Maria Ochab
Izabela Kołtun – laureat z języka polskiego – opiekun: Agata Szelest
Weronika Niemiec – laureat z języka angielskiego – opiekun: Joanna Sosin
Antoni Starzyk – finalista z języka angielskiego – opiekun: Joanna Sosin
Julia Panas – finalistaz przyrody – opiekun: Maria Ochab
Julia Panas – finalista z języka polskiego – opiekun: Agnieszka Skała
Aleksandra Kożuchowicz – finalista z języka polskiego – opiekun: Katarzyna Nylec

Na zakończenie Burmistrz Miasta Mariusz Szewczyk pogratulował wszystkim uczniom i podziękował za ich zaangażowanie i duże sukcesy edukacyjne.